Dla naszych klientów przygotowujemy trójwymiarowe wizualizacje nagrobków - 3D

Zadzwoń ! (+48) 665 777 057

ul. Powstawnców 83 31-442 Kraków
Poniedziałek -piątek: 8:30- 17:00
sobota: 9:30 - 13:30.

Tel.: 12 285 71 21 Tel. kom. 665 777 057
email: info@jumiz.pl
Jesteśmy również do Państwa dyspozycji po wcześniejszym umówieniu!


RENOWACJA, KONSERWACJA NAGROBKÓW, GROBOWCÓW

Firma Jumiz wykonuje wszelkie możliwe usługi związane z renowacją nagrobków i grobowców, aby mogły znów wyglądać jak nowe mimo upływu lat i cieszyć się dawną świetnością.

Ciągłe oddziaływanie czynników atmosferycznych ( deszcz, mróz, śnieg, słońce a nawet promieniowanie UV) powodują uszkodzenia w płytach nagrobkowych. Nawet najbardziej wytrzymałe materiały typu granit czy marmur niszczeją i nie przetrwają upływu czasu. Renowacje nagrobków (pojedynczych lub podwójnych) czy też grobowców obejmują prace związane z odświeżeniem, odczyszczeniem i doprowadzeniem ich do stanu jak najbardziej zbliżonego do nowości za pośrednictwem metody chemicznej bądź mechanicznej. Dobór metody jest zależny od różnych czynników oraz od predyspozycji klienta. Ponadto jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły dot. renowacji, gdyż każde z realizowanych zamówień i propozycji klienta traktowane jest w sposób indywidualny oraz jest modyfikowane zgodnie z jego wskazówkami.Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalny zespół specjalistów oraz wysoką jakość oferowanych usług, jak i zarówno materiałów oraz środków używanych przy renowacji.

...

DYPLOM UZNANIA I PODZIĘKOWANIA

...

DYPLOM WYRÓŻNIENIE INTERKAMIEŃ NA TARGIKIELCE Firma Jumiz otrzymała wyróżnienie XIV Międzynarodowych Targach Kamienia i Maszyn Kamieniarskich za Maszynę do Grawerowania Laserowego w Kamieniu.

Pracownia Kamieniarska Jumiz

Zarys kamienia jest okrągły, nie ma końca i początku; podobnie moc kamienia jest nieskończona. Kamień jest doskonały w swym rodzaju i jest wytworem natury, nie został ukształtowany przez żadne sztuczne siły. Nie jest piękny, ale jego struktura jest solidna, jak solidny jest dom, w którym można bezpiecznie żyć. ”