Dla naszych klientów przygotowujemy trójwymiarowe wizualizacje nagrobków - 3D

Zadzwoń ! (+48) 665 777 057

ul. Powstawnców 83 31-442 Kraków
Poniedziałek -piątek: 8:30- 17:00
sobota: 9:30 - 13:30.

Tel.: 12 285 71 21 Tel. kom. 665 777 057
email: info@jumiz.pl
Jesteśmy również do Państwa dyspozycji po wcześniejszym umówieniu!


Tablice pamiątkowe. Attyki, tabliczki, urny

Tablice pamiątkowe

Umieszczane tablice pamiątkowe to upamiętnienie ważnych wydarzeń, oddanie hołdu ludziom po to by dać świadectwo przyszłym pokoleniom. W Polsce takich tablic posiadamy bardzo wiele począwszy od szkół, gdzie widnieją tablice pamiątkowe poświęcone polskim noblistom, naukowcom czy profesorom, poprzez płyty rynku w każdym regonie Polski skończywszy na cmentarzach. To piękny zwyczaj, którym chcemy uhonorować ważne dla nas wydarzenia historyczne czy z życia narodu. Tablice pamiątkowe znajdują się w szeregu instytucjach , szkołach, placach, parkach, uczelniach oraz na cmentarzach gdzie chcemy w ten sposób uhonorować naszych najbliższych. Nagrobki zawierające tablice to taka pamiątka mająca dla nas szczególne znaczenie, wiemy, że nasze życie jest śpieszące i uciekające, dlatego chcemy dać temu wyraz chowając najbliższych i umieszczając im tablice będące upamiętnieniem istnienia dla naszych pokoleń.

...

DYPLOM UZNANIA I PODZIĘKOWANIA

...

DYPLOM WYRÓŻNIENIE INTERKAMIEŃ NA TARGIKIELCE Firma Jumiz otrzymała wyróżnienie XIV Międzynarodowych Targach Kamienia i Maszyn Kamieniarskich za Maszynę do Grawerowania Laserowego w Kamieniu.

Pracownia Kamieniarska Jumiz

Zarys kamienia jest okrągły, nie ma końca i początku; podobnie moc kamienia jest nieskończona. Kamień jest doskonały w swym rodzaju i jest wytworem natury, nie został ukształtowany przez żadne sztuczne siły. Nie jest piękny, ale jego struktura jest solidna, jak solidny jest dom, w którym można bezpiecznie żyć. ”